Welkom op de website van de Surinaamse Basketbal Associatie!

Playoffs 2016!

0

Competities

0

Clubs

0

Teams

0

Spelers

Nieuws

Feb 24

Resultaten 23/2/2017

februari 24, 2017 by corestats in Resultaten, SBA 0 comments
Wedstrijduitslagen van 23/2/2017: 1 – J-U16 – CLD vs Yellow Birds 32-100 (14-51) – Topscoorders: Josafat Donnagey (14) CLD & Lobman Tano (39) Yellow Birds 2 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs SCVU 50-90 (27-44) – Topscoorders: Ommeren van Gabriel (11) Finabank Koi Carper & Pahalwankhan Joel (11) Finabank Koi Carper & Lachman Rajel ( 25) SCVU 3 – J-U19 – B.V. Frimangron-Hurricanes vs Inter Maretraite 65-56 (40-22) – Topscoorders: Peerwijk Eleos (22) B.V. Frimangron-Hurricanes & Zorgvol Gilliano (17) Inter Maretraite 4 – J-U19 – SCVU vs Yellow Birds 55-59 (30-27) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (12) SCVU & Samson Donyell (20) Yellow Birds
Feb 22

Resultaten 21/2/2017

februari 22, 2017 by corestats in Resultaten, SBA 0 comments
Wedstrijduitslagen van 21/2/2017: 1- J-U19-Yellow Birds vs De Schakel 78-59 (44-24) – Topscoorders: Samson Donyell (25) Yellow Birds & Brondenstein Lagwijn (22) De Schakel 2 – J-U19- Rialto/PBV vs SCVU 49-96 (21-44) – Topscoorders: Lion Vincent (23) Rialto/PBV & Rozenwijn Serdinio (23) SCVU 3- HE- Inter Maretraite vs Ruckers 61-64 (28-40) – Topscoorders: Verwey Tyronne (16) Inter Maretraite & Mangal Miquel (13) Ruckers 4 -HE – De Schakel vs Yellow Birds 51-65 (28-29) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (20) De Schakel & Samson Donyell (25) Yellow Birds
Feb 21

Resultaten 20/2/2017

februari 21, 2017 by corestats in Resultaten, SBA 0 comments
Wedstrijduitslagen van 20/2/2017: 1 – J-U16 – CLD VS De Arend  83-80 (27-28) – Topscoorders:  Sield Vitone (32) CLD & Windzak Marinio (26) De Arend 2 – J-U16- Rialto/PBV VS Yellow Birds 16-138 ( 12-78) – Topscoorders:  Anantoewe Danzel  (11) Rialto/PBV & Lobman Tano (42) Yellow Birds
Feb 20

Resultaten 19/2/2017

februari 20, 2017 by corestats in Resultaten, SBA 0 comments
Wedstrijduitslagen van 19/2/2017: 1 – HT – B.V. Frimangron-Hurricanes vs Telesur 54-59 (20-26) – Topscoorders: Waalwijk Jason (16) B.V. Frimangron-Hurricanes & Wielzen Henry (12) Telesur 2 – HT – De Arend vs SCVU 50-75 (27-33) – Topscoorders: Hooghart August (13) De Arend & Blom Raoul (22) SCVU 3 – J-U19 – Finabank Koi Carper vs Oase 43-84 (21-43) – Topscoorders:  Eiloof Kevin (19) Finabank Koi Carper & Kloppenburg Chevaro (19) Oase 4 – J-U19 – CLD vs De Arend 57-92 (33-46) – Topscoorders: Nijman Jose (16) CLD & Elburg Chayf (19) De Arend 5 – HE – De Schakel vs De Arend 76-61 (42-30) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (26) De Schakel & Burke Guilliano (14) De Arend 6 – HE – SCVU vs Yellow Birds 48-55 (32-28) – Topscoorders: Lachman Cherin (8) SCVU & Emanuels Isiah (10) Yellow Birds
Wedstrijdschema 19 feb – 28 feb Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Zo 19 feb 9.00 – HT – B.V. Frimangron-Hurricanes vs Telesur 10:30 – HT – De Arend vs SCVU 16:00 – J-U19 – Finabank Koi Carper vs Oase 17:30 – J-U19 – CLD vs De Arend 19:30 – HE – De Schakel vs De Arend 21:00 – HE – SCVU vs Yellow Birds Ma 20 feb 16:00 – J-U16 – CLD vs De Arend 17:30 – J-U16 – Rialto/PBV vs Yellow Birds Di 21 feb 16:00 – J-U19 – Yellow Birds vs De Schakel 17:30 – J-U19 – Rialto/PBV vs SCVU 19:30 – HE – Inter Maretraite vs Ruckers 21:00 – HE – De Schakel vs Yellow Birds Do 23 feb 16:00 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs SCVU 17:30 – J-U16 – CLD vs Yellow Birds 19:30 – J-U19 – B.V. Frimangron-Hurricanes vs Inter Maretraite 21:00 – J-U19 – SCVU vs Yellow Birds Zo 26 feb 9.00 – HT – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 10:30 – HT – B.V. Frimangron-Hurricanes vs SCVU 16:00 – J-U19 – Inter Maretraite vs Rialto/PBV 17:30 – J-U19 – De Schakel vs CLD 19:30 – HE – De Arend vs Ruckers […]

SBA in Beeld