Welkom op de website van de Surinaamse Basketbal Associatie!

Playoffs 2016!

0

Competities

0

Clubs

0

Teams

0

Spelers

Nieuws

Mrt 22

Resultaten 21/3/2017

maart 22, 2017 by corestats in Resultaten, SBA 0 comments
Wedstrijduitslagen van 21/3/2017: 1 – J-U19 – De Arend vs SCVU 68-65 (32-33) – Topscoorders: Elburg Chaief (22) De Arend & Rozenwijn Serdinio (20) SCVU 2 – J-U19 – Oase vs De Schakel 71-59 (34-24) – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (30) Oase & Brondenstein Lagwijn (17) De Schakel 3 – HE – De Schakel vs SCVU 52-60 (28-30) – Topscoorders: Sabajo Rabin (11) De Schakel & Zebeda Daniel (16) SCVU  
De tussentijdse inschrijf- en transfer periode voor de Heren Eerste klasse is opengesteld van 22 maart t/m 29 maart 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van de SBA. Uw medewerking in deze is erg belangrijk om de stukken en betreffende informatie zo volledig mogelijk aan te leveren.
Mrt 21

Resultaten 20/3/2017

maart 21, 2017 by corestats in Resultaten, SBA 0 comments
Wedstrijduitslagen van 20/3/2017: 1 – J-U16 – CLD vs Rialto/PBV 104-46 (51-24) – Topscoorders: Sield Vitone (26) CLD & Amat Mercellino (17) Rialto/PBV  
Wedstrijduitslagen van 18/3/2017: 1 – M-U19 – Yellow Birds vs SCVU 38-74 (17-43) – Topscoorders: Zeefuik Suena (17) Yellow Birds & Jolaine Nyman (16) SCVU 2 – M-U19 – De Arend vs Rialto/PBV 32-63 (17-38) – Topscoorders: Demees Amare (16) De Arend & Tolud Anita (28) Rialto/PBV 3 – U12 – Ballers Club Wanica vs Rialto/PBV 14-41 (6-25) – Topscoorders: Jambo Jamil (6) Ballers Club Wanica & Pastoe Chenelza (6) Ballers Club Wanica & Olieberg Chabelllie (23) Rialto/PBV 4 – U14 – Inter maretraite vs Rialto/PBV 46-35 (27-11) – Topscoorders: Tojo Sven (17) Inter Maretraite & Ellis Xavier (17) Inter Maretraite & Holland Diego (9) Rialto/PBV 5 – U14 – SCVU vs Yellow Birds 55-48 (29-15) – Topscoorders: Promus Archell (19) SCVU & Kuik Savillio (21) Yellow Birds 6 – U12 – SCVU vs Yellow Birds 104 – 25 (60-10) – Topscoorders: Soesman Joshua (27) SCVU & Tuart Ives (7) Yellow Birds Wedstrijduitslagen van 19/3/2017: 1 – HT – B.V. Frimangron-Hurricanes vs Rialto/PBV 54-55 (21-27) – Topscoorders: Vorm Djenero (15) B.V. Frimangron-Hurricanes & Benjamin Vincent (9) Rialto/PBV 2- HT – SCVU vs Telesur 86-75 (38-34) – Topscoorders: Maatrijk Marlon (29) SCVU & Wielzen Henry (23) Telesur 3 – M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 31-56 […]
Wedstrijdschema 20 mrt – 26 mrt Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 20 Mrt. 17:30u – J-U16 – CLD vs Rialto/PBV Di. 21 Mrt. 16:00u – J-U19 – De Arend vs SCVU 17:30u – J-U19 – Oase vs De Schakel 19:30u – HE – De Schakel vs SCVU Do. 23 Mrt. 16:00u – J-U19 – Inter Maretraite vs De Arend 17:30u – J-U19 – SCVU vs De Schakel 19:30u – J-U19 – Yellow Birds vs Oase 21:00u – HH – Yellow Birds vs CLD Za. 25 Mrt. 09:00u – M-U19 – SCVU vs Rialto/PBV 10:30u – M-U19 – De Arend vs Yellow Birds Zo. 26 Mrt. 09:00u – HT – B.V. Frimangron-Hurricanes vs Finabank Koi Carper 10:30u – HT – Rialto/PBV vs De Arend 16:00u – M-U16 – SCVU vs Rialto/PBV 17:30u – DH – De Arend vs Rialto/PBV 19:30u – HH – Rialto/PBV vs De Arend 21:00u – HH – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds Locatie: Bronsplein Za. 25 Mrt. 09:00 – MINI – SCVU vs De Arend 10:00 – U-14 – SCVU vs De Arend Locatie: Imeao 1 Zo. 26 Mrt. 12:00 – MINI – Yellow Birds vs CLD 13:00 – U-14 – Yellow Birds vs CLD […]

SBA in Beeld